درباره ما

شركت آرمين طب در سال ١٣٧٤ با هدف خدمت به متخصصين و پژوهشگران عرصه هاي آموزش و تشخيص آزمايشگاهي و با نگاه ويژه به بخش ژنتيك ، بيولوژي مولكولي و پاتولوژي تاسيس گرديد.

این شرکت با عقد قرارداد نمایندگی انحصاری بلند مدت با تولیدکنندگان معتبر اروپایی، اقدام به واردات تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی به کشور نموده و خدمات شایانی در تامین تجهیزات پایا برای مراکز علمی کشور ارائه نموده است.

شرکت آرمین طب به منظور رعایت حقوق خریداران، برای اولین بار در ایران شعار “نصب و آموزش رایگان در سراسر کشور” را اعلام نمود، که همچنان پس از ربع قرن به آن وفادار مانده است.

اکنون با گذشت بیش از 28 سال، به لطف اعتماد مشتریان فرهیخته و بهره‌گیری از همکاران با تجربه، مفتخریم که همچنان یکی از پیشگامان این عرصه هستیم.

  • زیست شناسی سلولی مولکولی
  • نانو تکنولوژی
  • پاتولوژی
  • علوم دارویی

چرا آرمین طب

آرمین طب نوین نیازهای مشتریان خود را در زمینه های زیست شناسی سلولی، تشخیص مولکولی، میکروسکوپ و تجزیه و تحلیل تصویر و بیوتکنولوژی در ایران ارائه می دهد. آرمین طب نوین توسط گروهی از متخصصان بسیار ماهر، با تجربه و با انگیزه تشکیل شد که اکنون تیم مدیریت ارشد را تشکیل می دهند. این تیم توسط متخصصان و مهندسین فروش با کالیبر بالا و شبکه توزیع در شهرهای بزرگ ایران و شبه قاره پشتیبانی می شود. آرمین طب نوین در توزیع محصولات، فناوری و خدمات با کیفیت / نوآورانه از تولید کنندگان پیشرو جهان که با دقت برای ارزش برند و قدرت شرکت انتخاب شده اند، مشغول است. بنابراین، آرمین طب نوین مجموعه ای از محصولات و خدمات را جمع آوری کرده است که آخرین فناوری و محصولات کشورهای خارج از کشور را با پشتیبانی از خدمات عالی به مشتریان ارائه می دهد.

کمپانی ها